Nazywam się Krzysztof Kubicki.

Jestem masażystą z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Przez większość swojej kariery pracowałem w Sanatorium w Busku-Zdroju. Jednakże z powodów rodzinnych niedawno przeniosłem się do Kielc.

Kwalifikacje

Jestem absolwentem Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie, gdzie uzyskałem dyplom technika masażysty. Ukończyłem również kierunek fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Dbając o stałe podwyższanie swoich kwalifikacji brałem udział w kursach z zakresu masażu i terapii manualnej.

Moja praca

W swojej pracy zawodowej spotkałem się z wieloma przeróżnymi przypadkami chorób. Wśród moich pacjentów znalazły się nie tylko starsze osoby cierpiące z powodu zmian zwyrodnieniowych czy neurologicznych, ale także młodzi ludzie uskarżający się na problemy wynikające z obecnego trybu życia. Te problemy to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Obecnie mało kto z nas może pochwalić się idealnym zdrowiem. Często pacjenci sami nie do końca zdają sobie sprawę z przyczyn własnych dolegliwości. Tymczasem źródło bólu często znajduje się w zupełnie innym miejscu niż sam ból. Moim celem było zawsze możliwie maksymalne wyprowadzenie pacjenta ze stanu chorobowego. Nie tylko wiedza jaką zdobyłem, ale przede wszystkim bogate doświadczenie pozwalają mi na skuteczną walkę z Państwa dolegliwościami. Wspólnie możemy podnieść komfort Twojego życia.

Krzysztof Kubicki